چشم نوازی گلهای زیبا در سراسر منطقه 4

به گزارش سفر به کیش، معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 4 گفت: معابر و بوستان های منطقه با چشم نوازی گل های رنگین و زیبا به استقبال بهار 1400 و قرن جدید می رود.

چشم نوازی گلهای زیبا در سراسر منطقه 4

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 4، حمیدرضا فرخی ضمن تبریک فرارسیدن نوروز 1400 با بیان اینکه در آستانه سال نو بیش از 250 بوستان محلی و فرامحلی برای رویش دوباره طبیعت بازپیرایی و نونوار شده است، گفت: علاوه بر بوستان ها، رسیدگی به ظاهر شهر و بهره بردن شهروندان از زیبایی های فصل بهار به خوبی در منطقه 4 باسبدهای گل، فرش های گسترده شده از گلهای رنگی و فلاورباکس های فراوان به چشم می آید.

فرخی در ادامه با اشاره به جزییات های استقبال از بهار گفت: در آستانه سال نو حدود 1350 مترمربع فرش گل، حدود 2900 متر مربع نشاء، 28 فلاورباکس طبقاتی و 20 باکس سه طبقه در نقاط پر تردد این منطقه کاشت و نصب شده است.

او از غرس قابل توجه نهال در سطح منطقه 4 اطلاع داد و افزود: با شروع هفته درختکاری بیش از 18.000 اصله نهال با مشارکت شهروندان در بوستان های محلی، جنگلی و حاشیه بزرگراه ها کاشته شد.

معاون خدمات شهری منطقه 4 با اشاره به کاشت سبدهای بسیار زیبای گل در سطح منطقه ادامه داد: این معاونت در یک اقدام خلاقانه با استفاده از چوب های باقی مانده از هرس درختان نسبت به کاشت و تهیه حدود 10 سبد گل در سطح منطقه از جمله بوستان پلیس، میدان شاهد، گذر سبز شاهد و ... اقدام کرد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 15 فروردین 1400 بروزرسانی: 15 فروردین 1400 گردآورنده: kishnet65.ir شناسه مطلب: 1525

به "چشم نوازی گلهای زیبا در سراسر منطقه 4" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چشم نوازی گلهای زیبا در سراسر منطقه 4"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید