پیش فروش بلیت های جشنواره فیلم فجر از هشتم بهمن

به گزارش سفر به کیش، پیش فروش بلیت های چهل ویکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر در حالی از هشتم بهمن شروع می گردد که بلیت ها بدون درج نام فیلم ها به فروش خواهد رسید.

پیش فروش بلیت های جشنواره فیلم فجر از هشتم بهمن

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، یکی از مهمترین بخش های جشنواره فیلم فجر، سینما های مردمی جشنواره است که علاقه مندان پرشور به سینما به تماشای فیلم های راه یافته به این رویداد می نشینند. پیش فروش بلیت های جشنواره فیلم فجر از هشتم بهمن بر اساس اخبار اعلام شده بلیت فروشی برای سینماهای مردمی از هشتم بهمن به صورت رسمی کلید خواهد خورد.

با شروع پیش فروش بلیت های سینما های مردمی چهل ویکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر از هشتم بهمن ماه مخاطبان می توانند براساس جدول بندی های انجام شده اقدام به تهیه بسته های مورد نظر خود نمایند و به احتمال زیاد بلیت هایی که پیش فروش می گردد فاقد نام فیلم ها خواهد بود و تنها زیرگروه، سینما و سانس نمایش فیلم ها بر روی آن ها قید شده است.

مخاطبان علاقه مند به تماشای فیلم ها براساس بسته های اعلامی اقدام به تهیه بلیت خواهند کرد، اما به احتمال زیاد از ترتیب تماشای فیلم ها تا روز شروع رسمی جشنواره بی اطلاع خواهند بود.

منبع: فرارو
انتشار: 29 دی 1401 بروزرسانی: 29 دی 1401 گردآورنده: kishnet65.ir شناسه مطلب: 2189

به "پیش فروش بلیت های جشنواره فیلم فجر از هشتم بهمن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش فروش بلیت های جشنواره فیلم فجر از هشتم بهمن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید