مهلت ارسال درخواست به رویداد کارآفرینی گردشگری تمدید شد

به گزارش سفر به کیش، چهارمین استارتاپ دمو به همت مرکز فن بازار ملی ایران و پارک فناوری پردیس برگزار می گردد و مهلت ارسال درخواست به آن نیز تا 5 مردادماه تمدید شده است.

مهلت ارسال درخواست به رویداد کارآفرینی گردشگری تمدید شد

چهارمین استارتاپ دمو (Startup Demo) فرصتی برای ارائه استارتاپ های حوزه گردشگری به سرمایه گذاران است که از سوی مرکز فن بازار ملی ایران برگزار می گردد.

این رویداد کارآفرینی با هدف جذب سرمایه برای استارتاپ های حوزه گردشگری و توسعه اکوسیستم نوآوری و استارتاپی برگزار خواهد شد.

این رویداد در نیمه مردادماه سال جاری در محل اتاق بازرگانی ایران و با حضور سرمایه گذاران تخصصی این حوزه و استارتاپ های حوزه گردشگری بعنوان سرمایه پذیران برگزار خواهد شد.

محورهای اصلی این رویداد، گردشگری مجازی، گردشگری و سرگرمی، گردشگری و صنایع دستی، گردشگری و اقامت مشخص شده است.

چهارمین رویداد Startup Demo در 2 بخش عمومی شامل ارائه استارتاپ ها و اختصاصی شامل برگزاری جلسات مذاکره سرمایه گذاران و استارتاپ ها برگزار خواهد شد و استارتاپ ها می توانند طی آن به جمع زیادی از سرمایه گذاران دسترسی داشته باشند.

سرمایه گذاران نیز در یک زمان کوتاه، استارتاپ ها را آنالیز نموده و پس از برگزاری جلسات خصوصی و آنالیز اندازه پیشرفت ایده، مشتریان جذب شده، حجم بازار و اندازه فروش به ارزیابی آنها پرداخته و برای سرمایه گذاری در آنها اعلام نظر خواهند کرد. در این صورت مذاکرات بعدی تا حصول نتیجه نهایی به وسیله مرکز فن بازار ادامه خواهد داشت.

یکی از خلأهای اکوسیستم نوآوری و استارتاپی کشور، نبود فرصت ها و بسترهای جذب سرمایه است که رویدادهای استارتاپ دمو کوشش دارد این زمینه را برای شرکت های نوپا و استارتاپ ها برای سرمایه پذیری از یک طرف و برای سرمایه گذاران برای آنالیز شرکت های آماده و دارای ظرفیت سرمایه گذاری از سوی دیگر فراهم کند.

منبع: کجارو / خبرگزاری ایسنا
انتشار: 16 بهمن 1400 بروزرسانی: 16 بهمن 1400 گردآورنده: kishnet65.ir شناسه مطلب: 1942

به "مهلت ارسال درخواست به رویداد کارآفرینی گردشگری تمدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت ارسال درخواست به رویداد کارآفرینی گردشگری تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید