تعبیر خواب فحش و ناسزا (دشنام)

به گزارش سفر به کیش، با تعبیر خواب فحش دادن (فحاشی) و تعبیر خواب فحش شنیدن (دشنام و ناسزا گفتن دیگران) همراه مجموعه تعبیر خواب مجله اینترنتی خبرنگاران باشید.

تعبیر خواب فحش و ناسزا (دشنام)

سرویس سرگرمی - فحش دادن و ناسزا گفتن همانگونه که در بیداری مناسب نبوده و رفتار زشتی تلقی می شود دیدن آن در خواب نیز تعبیری مناسب به همراه ندارد. بعضی از معبرین فحش دادن را شکست در برابر فردی که به او ناسزا گفته شده در زندگی بیداری می دانند.

برای مشاهده تعبیر خواب بر اساس حروف الفبا، حرف مورد نظر خود را انتخاب کنید: تعبیر خواب

تعبیر خواب فحش دادن

ابراهیم کرمانی می گوید:

  • اگر در خواب ببینی به کسی فحش و ناسزا می دهی، به این معنی است که آن شخص بر تو غلبه نموده و او پیروز و پیروز خواهد شد.
ابن سیرین: اگر ببینی در حالی که روزه هستی پشت سر مردم غیبت می کنی و یا در حال فحش دادن و ناسزاگویی هستی طاعت و عبادت ریاکارانه انجام می دهی و در دین و ایمان راستگو نبوده و صداقت نداری.

آنلی بیتون می گوید:

  • اگر خواب ببینید به کسی فحش می دهید، معنایش این است که در کارهایتان پیروز نمی شوید و بر اثر پافشاری و لجاجت در محیط کار با دیگران، مبلغ قابل توجهی را از دست می دهید.
  • اگر در خواب زن جوانی به دیگران توهین کند معنایش این است که در آینده دیگران نسبت به او بی توجه خواهند بود و او از این بی توجهی بسیار افسرده و اندوهگین خواهد شد و بخاطر رفتاری که خود با دیگران داشته نادم و پشیمان خواهد شد.

تعبیر خواب فحش و ناسزا شنیدن

ابن سیرین می گوید: اگر در خواب فریاد فحش شنیده باشی نشان دهنده این است که مساله ناخوشایندی برای تو بوجود خواهد آمد، ولی در اسرع وقت آن مشکل رفع خواهد شد.

آنلی بیتون:

  • اگر در خواب مشاهده کنید که شخصی به شما ناسزا می گوید، دلالت بر آن دارد که در انجام کاری دچار مشکل خواهید شد.
  • اگر خواب ببینید کسی به شما فحش می دهد، به این معناست که دیگران در زندگی شما دخالت می نمایند و برای شما دردسر فراهم خواهند کرد.
  • اگر زن جوانی خواب ببیند دیگران به او فحش می دهند، نشانه آن است که چند نفر با او دشمنی خواهند کرد و به او حسادت خواهند ورزید.

منابع:

مجله اینترنتی خبرنگاران

تعبیرستان

منبع: setare.com
انتشار: 14 آذر 1399 بروزرسانی: 14 آذر 1399 گردآورنده: kishnet65.ir شناسه مطلب: 1287

به "تعبیر خواب فحش و ناسزا (دشنام)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعبیر خواب فحش و ناسزا (دشنام)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید