بتسدا: قطعا ولفنشتاین 3 را می سازیم

این طور که به نظر می رسد، شرکت بازی سازی بتسدا به این زودی ها نمی خواهد مجموعه ولفشنتاین را کنار بگذارد و باید در آینده ای نزدیک، منتظر عرضه ولفنشتاین 3 (Wolfenstein III) باشیم. مدیر روابط عمومی بتسدا در مصاحبه ای گفته است که آن ها قطعا ولفنشتاین 3 را خواهند ساخت.

بتسدا: قطعا ولفنشتاین 3 را می سازیم

ولفنشتاین 2 سال گذشته عرضه شد و توانست چه از منتقدان و چه از بازی نماینده ها، بازخوردهای بسیار مثبتی بگیرد. با این حال، میزان فروش بازی شایسته آن همه تحسین نبود. دقیقا چنین اتفاقی برای بازی سرافکنده 2 (Dishonored 2) هم روی داد. بازی با اینکه نمرات بسیار بالایی گرفت و بازخوردها نسبت به آن بسیار مثبت بود، ولی فروش خوبی نکرد. نهایتا از سوی استودیوی سازنده Dishonored شنیدیم که فعلا دیگر سراغ این مجموعه نخواهند رفت. مدیر روابط عمومی بتسدا حتی در مصاحبه جدید خود این موضوع را تکذیب نموده است.

پیت هاینز (Pete Hines) در مصاحبه اخیر خود با خبرگزاری مترو گفته است: قطعا ولفنشتاین 3 را خواهیم ساخت. آن ها گفته اند که فعلا می خواهند ساخت یک بازی بزرگ را کنار بگذارند تا روی Youngblood کار نمایند و فعلا باید منتظر آن باشیم.

استودیوی بازی سازی MachineGames در نمایشگاه E3 2018 و در کنفرانس شرکت بتسدا از دو بازی در دنیای ولفنشتاین رونمایی کرد. قرار است شاهد عرضه یک بازی فرعی در این مجموعه به اسم Wolfenstein: Youngblood باشیم که در آینده اتفاق می افتد و روی فرزندان بلاسکوویچ تمرکز دارد. بازی دیگر هم برای هدست های واقعیت مجازی ساخته می گردد و Wolfenstein: Cyberpilot نام دارد.

مدیر روابط عمومی بتسدا هم چنین درباره مجموعه Dishonored و صحبت های استودیوی سازنده این بازی کمی صحبت کرد. استودیوی بازی سازی Arkane گفته بود که فعلا مجموعه Dishonored کنار گذاشته گردیده است. پیت هاینز در این باره گفت: اگر من بودم به این چیزها آن قدر توجه نمی کردم.

هاینزتوضیح می دهد: ببینید، Arkane دو استودیو دارد و در همه حال روی چند چیز کار می نماید. دقیقا شبیه وضعیت تاد هاوارد است. او می گوید که می خواهم یک فال آوت بسازم، سپس استارفیلد را می سازم و پس از آن سراغ Elder Scrolls 6 می روم. او نمی گوید که هرگز فلان چیز را نمی سازم. وضعیت ساخت این گونه است که فعلا یک ایده برای این بازی و یک ایده برای فلان بازی دارند.

شرکت بازی سازی بتسدا سال جاری تمام تمرکز خود را روی بازی Fallout 76 گذاشته است. این بازی اولین تجربه آنلاین بتسدا است و آبان ماه سال جاری عرضه خواهد شد.

منبع: GameSpot

منبع: دیجیکالا مگ

به "بتسدا: قطعا ولفنشتاین 3 را می سازیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بتسدا: قطعا ولفنشتاین 3 را می سازیم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید