آیا در شرایط نارنجی تردد بین شهری با خودروی شخصی امکانپذیر است؟

به گزارش سفر به کیش، مدیر روابط عمومی فرمانداری تهران با تاکید بر لزوم خودداری تردد غیرضرور توسط شهروندان در شرایط شیوع کروناویروس گفت: بهتر است برای موارد ضروری هم از حمل و نقل عمومی استفاده گردد، اما در موارد خاص که ضرورت تردد بین شهرستانی و استانی با خودروی شخصی وجود دارد در فرمانداری شهرستان مربوطه با آنالیز مدارک ارائه شده در صورت تایید برای یک بار مجوز تردد داده خواهد شد.

آیا در شرایط نارنجی تردد بین شهری با خودروی شخصی امکانپذیر است؟

به گزارش خبرنگاران، ایمان قربانی در تبادل نظر با ایسنا در تشریح فرایند آنالیز درخواست تردد ضرور بین شهرستانی در شرایط نارنجی گفت: افرادی که ضرورت دارد در موارد بسیار خاص همانند بیماری و یا اثاث کشی از خودرو شخصی برای تردد بین شهرستانی و استانی استفاده نمایند می توانند برای ارائه مدارک و مستندات خود به فرمانداری شهرستان مربوطه و در تهران به فرمانداری تهران مراجعه نمایند.

وی اضافه نمود: در فرمانداری مستندات فرد در مجموعه ای ویژه همین ترددها مورد آنالیز قرار خواهد گرفت و در صورت تایید مستندات به فرد تنها برای یکبار مجوز تردد داده خواهد شد اما بی تردید حتی برای این افراد نیز توصیه این است که برای تردد ضرور خود از حمل و نقل عمومی بهره بگیرند.

وی تاکید نمود: با هدف رعایت پروتکل های بهداشتی و قطع زنجیره شیوع کروناویروس و قدردانی از زحمات و کوشش بی وقفه کادر درمان باید از ترددهای غیرضرور پرهیز کنیم و در صورت لزوم و ضرورت از حمل و نقل عمومی استفاده کنیم. در حال حاضر بیشتر ماموریت ها نیز از سوی دولت لغو شده است و اگر مواردی باشد هم می توانند از حمل و نقل عمومی استفاده نمایند.

مدیر روابط عمومی فرمانداری تهران در بخش دیگری از صحبت های خود با تاکید بر اینکه بخش زیادی از مسائل در شیوع کروناویروس برگزاری دورهمی ها است، اضافه نمود: باید برای حفظ جان خود و دیگران سال جاری از برگزاری دورهمی ها و مراسم شب یلدا خودداری کنیم باید همه در این شب در خانه بمانیم و با استفاده از فضای مجازی و تماس تلفنی در این شب از اقوام باخبر شویم و سال جاری را پشت سر بگذاریم تا شب یلدای سال آینده را با سلامت در کنار یکدیگر برگزار کنیم.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 18 دی 1399 بروزرسانی: 18 دی 1399 گردآورنده: kishnet65.ir شناسه مطلب: 1360

به "آیا در شرایط نارنجی تردد بین شهری با خودروی شخصی امکانپذیر است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آیا در شرایط نارنجی تردد بین شهری با خودروی شخصی امکانپذیر است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید