8 کارخانه آب معدنی در نیر به بهره برداری می رسد

به گزارش سفر به کیش، استاندار اردبیل از بهره برداری 8 کارخانه آب معدنی در شهرک تخصصی آب شهرستان نیر در جنوب غربی اردبیل در سال 99 اطلاع داد.

8 کارخانه آب معدنی در نیر به بهره برداری می رسد

به گزارش سفر به کیش به نقل از ایرنا، اکبر بهنامجو در بازدید از شهرک تخصصی آب شهرستان نیر گفت: 4 واحد از این کارخانه ها در هفته دولت و 4 واحد دیگر در دهه مبارک فجر 99 افتتاح می گردد.

وی اعلام کرد: عملیات اجرایی پنج واحد فراوریی آب معدنی در این شهرک از سوی سرمایه گذاران بلاتکلیف مانده که بزودی این افراد خلع ید شده و واحدها به سرمایه گذاران دیگر واگذار خواهد شد.

استاندار اردبیل به فراوری پلی فرم در یک کارخانه فراوری آب معدنی در این شهرک اشاره نمود و گفت: با راه اندازی واحد فراوری پلی فرم 70 درصد احتیاج این کارخانه تامین شده است.

بهنامجو اظهار کرد: منبع ذخیره آب در شهرک تخصصی آب نیر برای سهولت در تامین آب کارخانه های فراوری آب معدنی احداث می گردد.

وی اضافه نمود: در شهرک تخصصی آب نیر در حال حاضر چهار واحد فراوری آب معدنی در حال فراوری است.

بهنامجو به رفع موانع و مسائل بانکی و دیگر موارد بعضی از سرمایه گذاران این شهرک اشاره نمود و گفت: یکی از مهم ترین اولویت های استانداری اردبیل حمایت از بخش خصوصی و سرمایه گذاران در بخش های مختلف است که بزودی بعضی از موانع و مسائل این سرمایه گذاران هم رفع می گردد.

استاندار اردبیل تشریح کرد: با راه اندازی کارخانه های شهرک تخصصی آب شهرستان نیر علاوه بر تامین ظرفیت فراوری آب معدنی در استان شاهد اشتغالزایی خوبی خواهیم بود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 11 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kishnet65.ir شناسه مطلب: 1092

به "8 کارخانه آب معدنی در نیر به بهره برداری می رسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "8 کارخانه آب معدنی در نیر به بهره برداری می رسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید