27 آذرماه آخرین&zwnjمهلت ارسال تصاویر آثار به دهمین دوره سمپوزیوم بین&zwnjالمللی مجسمه&zwnjسازی تهران

به گزارش سفر به کیش، تهران (پانا) - شورای سیاست گذاری دهمین دوره سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی تهران بر اهمیت ارائه دقیق و صحیح ماکت آثار تاکید نمود.

27 آذرماه آخرین&zwnjمهلت ارسال تصاویر آثار به دهمین دوره سمپوزیوم بین&zwnjالمللی مجسمه&zwnjسازی تهران

مهلت ارسال طرح و تصاویر آثار جهت داوری مرحله اول دهمین دوره سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی تهران 27 آذرماه 1399 به سرانجام می رسد.

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، با توجه به لزوم ارائه ماکت آثار در سمپوزیوم مجسمه سازی تهران، در مرحله نخست داوری 25 ماکت انتخاب شده و نمایشگاهی از این آثار برگزار می گردد. در مرحله بعد 10 اثر برگزیده نهایی از میان این 25 اثر انتخاب می شوند. بر این اساس، کیفیت ارائه ماکت و رعایت مقیاس درست آن دارای اهمیت زیادی است و هنرمندان باید ضمن استفاده از متریال اصلی سمپوزیوم، یعنی سنگ، مقیاس یک دهم را در این ماکت ها رعایت نمایند.

شورای سیاست گذاری دهمین دوره سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی تهران از هنرمندان شرکت نماینده خواسته است که با وجود محدودیت های اجرای اثر با سنگ در مقیاس کوچک، ارائه ای دقیق و صحیح از ماکت داشته باشند زیرا این ماکت ها می تواند به شورای سیاست گذاری در درک فضا و مختصاتی که قرار است از اثر نهایی ارائه گردد یاری کند.

لازم به ذکر است داوری دو مرحله ای مربوط به بخش اصلی است و در بخش دانشجویی داوری بر اساس طرح ها و تصاویر سه بعدی ارائه شده انجام می گردد. علاقه مندان به شرکت در بخش دانشجویی ضروری است به این نکات توجه نمایند: 1- حضور هنرمندان در بخش دانشجویی فقط یک بار امکان پذیر است، 2- ابعاد سنگ مورد استفاده برای دانشجویان می تواند در ابعاد مختلف باشد ولی در کل باید 1 متر مکعب باشد، 3- دانشجویان هم می توانند تا 10 درصد حجم سنگ را فلز اضافه نمایند.

علاقه مندان به شرکت در این سمپوزیوم می توانند تصویر آثار خود را تا تاریخ 27 آذر ماه 1399 به نشانی [email protected]

ارسال نمایند. اعلام اسامی هنرمندان منتخب مرحله اول 6 دی ماه صورت گرفته و 20 تا 24 دی ماه مهلت تحویل مدل آثار منتخب مرحله اول به دبیرخانه سمپوزیوم است. 30 دی ماه اعلام اسامی هنرمندان راه یافته به این دوره و یکم تا 22 اسفندماه زمان برگزاری سمپوزیوم خواهد بود.

دهمین دوره سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی تهران در محل گذر فرهنگی تاراز واقع در منطقه 22 برگزار می گردد و محل نصب مجسمه ها باغ سنگی دریاچه خلیج فارس خواهد بود.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 18 دی 1399 بروزرسانی: 18 دی 1399 گردآورنده: kishnet65.ir شناسه مطلب: 1361

به "27 آذرماه آخرین&zwnjمهلت ارسال تصاویر آثار به دهمین دوره سمپوزیوم بین&zwnjالمللی مجسمه&zwnjسازی تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "27 آذرماه آخرین&zwnjمهلت ارسال تصاویر آثار به دهمین دوره سمپوزیوم بین&zwnjالمللی مجسمه&zwnjسازی تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید