پلوسی: دموکرات ها از اصرار استیضاح ترامپ دست بردارند

به گزارش سفر به کیش، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا تاکید دارد دموکرات های این مجلس باید از اصرار روی استیضاح دونالد ترامپ دست بردارند. او هشدار داد، کوشش زودهنگام برای عزل رئیس جمهوری آمریکا می تواند دعوی او برای اجرای این کار در آینده را تضعیف کند.

پلوسی: دموکرات ها از اصرار استیضاح ترامپ دست بردارند

نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در جمع دموکرات ها گفت: نظر مردم روی استیضاح نیست. این به موضع و حوزه انتخابیه خودتا بستگی دارد اما نیرو و قدرت نفوذ لازم را به من بدهید تا اطمینان حاصل کنم آماده ایم و این روند تا جایی که باید قدرتمند است.

این اظهارات پلوسی در پاسخ به بونی واتسون کلمن دموکرات مطرح شد که می گفت چطور مردم حوزه او در نیوجرسی درباره استیضاح صحبت می نماید.

پلوسی گرچه از رویکردی محتاطانه حمایت می نماید، احتمال استیضاح را هم منتفی نمی داند. این رهبر دموکرات از سوی شماری از دموکرات های حامی استیضاح که تعدادشان دست کم 130 تن شده است، تحت فشار قرار گرفته است. پلوسی آدینه گفت: مسوولیت ما حفاظت و دفاع از قانون اساسی و متحد ماندن است نه دودستگی. اما زمانی که ما وارد عمل شویم، مردم خواهند فهمید که او گزینه دیگری برایمان نگذاشت. اگر او نتواند به قانون اساسی احترام بگذارد، باید با آن مقابله کنیم. این میهن پرستی است، نه طرفداری حزبی.

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا همچنین گفت: من شخصا از محافظ دندان در شب استفاده می کنم چون سخت است تمام شب به این فکر کنم که چه اوضاعی در کاخ سفید داریم و دندان هایم را روی یکدیگر فشار ندهم. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 3 مهر 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: kishnet65.ir شناسه مطلب: 288

به "پلوسی: دموکرات ها از اصرار استیضاح ترامپ دست بردارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پلوسی: دموکرات ها از اصرار استیضاح ترامپ دست بردارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید