موافقت وزیر راه و شهرسازی با چهارخطه کردن محور نورآباد- نهاوند

به گزارش سفر به کیش، خبرنگاران/لرستان نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی از موافقت وزیر راه و شهرسازی با چهارخطه کردن جاده نورآباد- نهاوند اطلاع داد.

موافقت وزیر راه و شهرسازی با چهارخطه کردن محور نورآباد- نهاوند

دکتر یحیی ابراهیمی در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به اهمیت جاده مواصلاتی دلفان به سمت شهرستان های نهاوند،ملایر، بروجرد، اراک، تهران و سایر شهرستان هایی که بیشتر تردد و ترانزیت مردم دلفان از ابن راستا است و از اهمیت سوق الجیشی برخوردار است این راستا را به عنوان یکی از جایگزین های کریدور شمال به جنوب مطرح کردیم.

وی افزود: عریض تر شدن راستا فوق می تواند به رونق بیشتر اهالی این منطقه یاری شایانی کند.

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی بیان نمود: چهارخطه شدن راستا جاده نورآباد- نهاوند می تواند شهرستان دلفان را از انزوای مالی و اجتماعی خارج نموده و گام مهمی برای پیشبرد این منطقه در راستا توسعه خواهد بود.

ابراهیمی توضیح داد: متاسفانه حجم بالای تردد از این راستا سبب شده روزانه شاهد تصادفات مرگبار باشیم که این امر اهمیت چهارخطه کردن راستا را دو چندان می نماید.

وی بیان نمود: خوشبختانه درخواست چهارخطه کردن جاده مواصلاتی نورآباد-نهاوند از سه راهی زالی تاپاسگاه قلعه قباد را مطرح کردیم که وزیر راه و شهرسازی موافقت خود را با انجام این موضوع گفت.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 بهمن 1399 بروزرسانی: 6 بهمن 1399 گردآورنده: kishnet65.ir شناسه مطلب: 1387

به "موافقت وزیر راه و شهرسازی با چهارخطه کردن محور نورآباد- نهاوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موافقت وزیر راه و شهرسازی با چهارخطه کردن محور نورآباد- نهاوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید