فتاحی: سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال مجری بلیت فروشی نیستند

به گزارش سفر به کیش، مدیر برگزاری مسابقات سازمان لیگ گفت: سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال در امر بلیت فروشی بیشتر نقش ناظر را دارند.

فتاحی: سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال مجری بلیت فروشی نیستند

به گزارش ، سعید فتاحی مدیر برگزاری مسابقات سازمان لیگ فوتبال در خصوص 7 هزار نفری که پشت درب های ورزشگاه آزادی به دلیل تهیه نکردن در دیدار پرسپولیس - صنعت نفت آبادان مانده بودند، بیان کرد: این 7 هزار نفر آمار درستی نیست، حدود یک یا 2 هزار نفر تماشاگر بودند که به دلیل این اتفاق پشت درب ورزشگاه ماندند.

او اضافه نمود: بار ها گفته بودیم بلیت فروشی 2 سالی است به باشگاه های فوتبال واگذار شده و گیت گذاری، نصب دوربین الکترونیکی و فروش بلیت الکترونیکی در ورزشگاه های خانگی شان به انجام رسیده است. ما بار ها اعلام کردیم و باز هم می گوییم تا وقتی مردم نخواهند هیچ تغییری حاصل نمی شود.

فتاحی ادامه داد: چندین بار در سایت بلیت فروشی اعلام شد 5 ساعت پیش از شروع بازی بلیت فروشی به اتمام می رسد. بعدا شاید برخی روز هایی که ورزشگاه پر نمی شود سایت دوباره برای هواداران تیم ها باز شود. تنها برای رفاه حال تماشاگران این سیستم راه اندازی شده و بسیار نوین است و همگیباید برای پیشرفت آن به ما یاری دهند.

وی در پایان اظهار کرد: سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال نقش نظارت کننده دارند و مجری این کار نیستند. باشگاه ها موظف به بلیت فروشی هستند. انصاری فرد مدیرعامل پرسپولیس هم امروز با مردم رو در رو صحبت کرد و دنبال راه حل بود. حتی نیروی انتظامی افرادی که بلیت تهیه نکرده بودند را به داخل ورزشگاه راه نداد وبابت این اتفاق از آن ها متشکریم، چون برخی افراد با نخریدن بلیت حق کسانی که بلیت خریداری کرده اند را پایمال می کنند.

انتهیا پیام/

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 30 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kishnet65.ir شناسه مطلب: 376

به "فتاحی: سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال مجری بلیت فروشی نیستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فتاحی: سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال مجری بلیت فروشی نیستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید