عکس ، فرودگاه ها در روزهای کرونایی کشور

به گزارش سفر به کیش، فرودگاه ها به ویژه فرودگاه بین المللی مهرآباد، روزانه ترمینال ها و سالن های عمومی طبق دستورالعمل وزارت بهداشت ضد عفونی می شوند.

عکس ، فرودگاه ها در روزهای کرونایی کشور

به گزارش خبرنگاران، عصر ایران به نقل از روابط عمومی فرودگاه بین المللی مهرآباد نوشت: از آنجا که فرودگاه ها محل انتخاب و تردد بخشی از مسافران به شهرها و کشورهای دیگر هستند، ضروری است فرایند اعزام و پذیرش آنان نیز با ملاحظات بهداشتی صورت گیرد بر همین چندی پیش دستورالعمل مقابله با ویروس کرونا از سوی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران به همه فرودگاه ها ابلاغ شد تا در این راستا اقدامات لازم را انجام دهند.

بر این اساس فرودگاه ها به ویژه فرودگاه بین المللی مهرآباد، تدابیر لازم را اتخاذ کردند و با توجه به شیوع این ویروس، روزانه ترمینال ها و سالن های عمومی طبق دستورالعمل وزارت بهداشت ضد عفونی می شوند.

همچنین تمام امکانات و تجهیزات ترمینالی که به نوعی با مسافر و کارکنان در ارتباط هستند، هر دو ساعت یکبار با نظارت مستمر ضدعفونی می شوند. این نظارت به طور ویژه یی بر رستوران ها و فروشگاه های مستقر در ترمینال های فرودگاه نیز اعمال می شود. از اقدامات دیگر مذاکره با بهداشت منطقه غرب تهران برای برگزاری دوره های آموزشی ویژه پرسنل است که از امروز ششم اسفندماه برای کارکنان تسهیلات فرودگاهی برگزار می شود.

آگاهی بخشی به مسافران از طریق نصب بنر در ترمینال ها از دیگر اقداماتی است که در فرودگاه مهرآباد اجرا شده است. علاوه بر مواردی که عنوان شد، بخش مهمی از این اقدامات توسط شرکت های هواپیمایی می بایست انجام شود که در راستا موظف هستند بعد از هر پرواز و قبل از مسافرگیری هواپیماها را ضدعفونی کنند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 24 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kishnet65.ir شناسه مطلب: 832

به "عکس ، فرودگاه ها در روزهای کرونایی کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس ، فرودگاه ها در روزهای کرونایی کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید