شمسایی: بی تدبیری باعث لغو بازی تیم ملی فوتسال ایران با برزیل شد

امیر شمسایی در مصاحبه با خبرنگاران، درباره لغو سفر تیم ملی فوتسال ایران به برزیل گفت: قبول داریم که مسائل اقتصادی هست ولی این مسائل در تمام سیستم ها وجود دارد. به نظرم بی تدبیری باعث لغو این مسابقه شد. می توانستیم 10 برابر هزینه ای که برای بازی با برزیل می کنیم، از این مسابقه برداشت کنیم. واقعا این مسابقه بزرگ برای فوتسال ایران برداشت بود نه هزینه. با دست خودمان بهترین شرایط را از بین بردیم.

شمسایی: بی تدبیری باعث لغو بازی تیم ملی فوتسال ایران با برزیل شد

وی اضافه کرد: فوتسال در فدراسیون فوتبال یک فرزند سرراهی است. تا زمانی که فوتسال زیر سایه فوتبال باشد، همین است. خیلی از پول ها در فوتبال هزینه می گردد. نمی گویم نباید برای فوتبال هزینه کرد. فوتبال هم تورنمنت های مختلفی دارد و به هر حال پرچم ایران را بالا می برد ولی اینکه تمام پول ها یک جا هزینه گردد، درست نیست. فوتسال باید بودجه جداگانه داشته باشد. خیلی از بزرگان فوتسال از این شرایط سرخورده هستند و بیرون نشسته اند.

پیشکسوت فوتسال ایران درباره اینکه علی کفاشیان سرپرست کمیته فوتسال نایب رئیس فدراسیون فوتبال هم هست و می توانست برای تیم ملی کوشش بیشتری داشته باشد، گفت: با یک دست نمی گردد دو هندوانه برداشت. کفاشیان باید در همان مسئولیتی باشد که تخصص دارد و فوتسال را به دست فوتسالی ها بسپارند. باید کسی در کمیته فوتسال باشد که درد فوتسال را چشیده و زخمش را خورده باشد. از فرد خاصی اسم نمی آورم اما بعضی ها دو دستی به جایگاه هایشان چسبیده اند و آنرا ول نمی نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "شمسایی: بی تدبیری باعث لغو بازی تیم ملی فوتسال ایران با برزیل شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شمسایی: بی تدبیری باعث لغو بازی تیم ملی فوتسال ایران با برزیل شد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید