سود بیشتر سهام داران عدالت با انتخاب روش غیرمستقیم

به گزارش سفر به کیش، به گزارش خبرنگاران، اکبر حیدری در یک برنامه تلویزیونی درباره تفاوت های روش مدیریت سهام عدالت به صورت مستقیم و غیرمستقیم گفت: روش مستقیم با این فرض شکل گرفته که عده زیادی فروشنده سهم خود هستند اما روش غیرمستقیم با این فرض ایجاد شده که دارایی مردم به درستی مدیریت گردد و از محل حفظ این دارایی ها مردم سود مضاعفی داشته باشند.

سود بیشتر سهام داران عدالت با انتخاب روش غیرمستقیم

وی اضافه کرد: در روش غیرمستقیم با مدیریت دارایی ها مردم کمتر در تلاطم های بازار سرمایه ضربه می بینند و طبیعی است که سود بیشتری داشته باشند.

حیدری با بیان اینکه 36 شرکت بورسی و 13 شرکت غیربورسی دارای سهام عدالت هستند گفت: آنهایی که روش غیرمستقیم را انتخاب کردند نگران آ ن نباشند که از حق تقدم ها و افزایش سرمایه جا بمانند و شرکت های استانی این مدیریت را برای سهامداران انجام می دهد اما مشمولانی که روش مستقیم را برای مدیریت سهام عدالت برگزیدند مکررا باید مراقب این موارد و مسائل باشند. از سوی دیگر وصول سود به صورت یکپارچه برای غیرمستقیم ها رخ می دهد و به حساب افراد واریز می گردد.

سخنگوی کانون سرمایه گذاری استانی سهام عدالت ادامه داد: مالکیت مردم نسبت به مدیریت سهام خود در روش غیرمستقیم مانند روش مستقیم خواهد بود با این تفاوت که در روش مستقیم برای افراد موانعی هم وجود دارد.

حیدری تاکید نمود: امکان واگذاری سهام عدالت به منزله تشویق مشمولان به واگذاری آن نیست چرا که ارزش سهام هر روز در حال افزایش است. سود مشمولانی که روش غیرمستقیم را انتخاب کردند بیشتر خواهد بود چرا که به سهام شرکت های استانی پروژه های سودآور کلان ملحق می گردد که سود عملکرد و ارزش اضافه کرده آن به سهام داران می رسد.

منبع: ایلنا

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 1 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kishnet65.ir شناسه مطلب: 1071

به "سود بیشتر سهام داران عدالت با انتخاب روش غیرمستقیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سود بیشتر سهام داران عدالت با انتخاب روش غیرمستقیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید