سمیعی: مسائل پرسپولیس بزرگ اما قابل حل است

به گزارش سفر به کیش، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس می گوید مسائل این باشگاه بزرگ اما قابل حل است.

سمیعی: مسائل پرسپولیس بزرگ اما قابل حل است

به گزارش خبرنگاران، جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس بعد از ثبت یک برد دیگر در کارنامه سرخپوشان، گفت: خداوند را بابت موفقیتی دیگر شکر می کنم و امیدوارم بتوانیم با همین بازیکنان و مربیان که باعث افتخار مجموعه پرسپولیس هستند، در کنار حمایت بیشتر از سوی طرفداران، راه موفقیت را ادامه بدهیم. البته باید به طرفداران پرشور و میلیونی پرسپولیس هم تبریک بگویم. هر افتخاری که کسب می شود، به نام آنهاست.

وی افزود: فرایند حرکتی تیم ما به گونه ای است که می توانیم به آینده امیدوار باشیم. ما می خواهیم بهترین جایگاه این فصل را از آن خود کنیم و برای رسیدن به افتخارات بیشتر، هیجان و انرژی داریم. پرسپولیس در سه، چهار ماه گذشته به دور از حواشی و با آرامش به راه خود ادامه داده و طرفداران، نتیجه آرامش حاکم بر تیم را به خوبی احساس می کنند. حرف من، یک شعار نیست بلکه یک فلسفه کاری است؛ هر چقدر بیشتر از حواشی دور بمانیم، به موفقیت نزدیک تر می شویم.

سمیعی در مورد شرایط مالی و مالی باشگاه پرسپولیس این طور شرح داد: باشگاه در شرایط خوبی قرار ندارد اما به آن معنا نیست که همه درها را به روی خود، بسته ببینیم. ما کار و تلاش خودمان را انجام می دهیم و از خداوند خواستیم کمک کند تا مسائل حل شود. در دو هفته گذشته با کمک اعضای محترم هیئت مدیره، چند اقدام مهم را صورت دادیم، اول اینکه توانستیم پول بودیمیر را تهیه کرده و به حسابش واریز کنیم. در کنار این موضوع، بخش دیگری از پول بازیکنان واریز شد و همچنان در تلاش هستیم تا مسائل مالی را حل کنیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس افزود: طرفداران بدانند حل این مسائل، کار یک روز و دو روز نیست. از سوی دیگر، منابع درآمدساز باشگاه هم محدود است. با وجود همه مسائل، تا به حال تلاش کردیم که کارها را به خوبی پیش ببریم تا تیم، آسیبی نبیند. از زمانی که بنده به عنوان مدیرعامل وارد مجموعه پرسپولیس شده ام، چیزی حدود 70 میلیارد تومان به حساب باشگاه واریز شده که اگر کمک اعضای هیئت مدیره نبود، نمی توانستیم برخی اقدامات مالی را انجام بدهیم. حالا هم با کمک مدیران باشگاه، قصدمان این است که پرسپولیس را از این شرایط نجات دهیم اما نیاز به زمان بیشتری داریم.

نایب رئیس هیئت مدیره باشگاه شرح داد: من مدیری نیستم که به زودی ناامید شوم. بنده و کارمندانم در سکوت کامل کار می کنیم اما این موضوع به معنای انفعال تیم مدیریتی باشگاه نیست. از صبوری بازیکنان، مربیان و طرفداران تشکر می کنم و امیدوارم بتوانیم با کار در سکوت کامل، باز هم موانع را از پیش روی تیم و باشگاه برداریم.

سمیعی گفت: تیم مدیریتی باشگاه بیش از 16 تا 17 ساعت در شبانه روز کار می کند تا پرسپولیس با سرعت بیشتری رو به جلو برود. تا همین جا هم، کارهای بزرگی انجام شده ولی به نظر خودم کافی نیست. در چند جبهه به صورت هم زمان در حال فعالیت هستیم. باید بازوهای مالی را قوی تر کنیم تا واریزی بیشتری به حساب بازیکنان داشته باشیم و در کنار این موضوع، به فکر تقویت تیم با برنامه کادرفنی هم هستیم. امیدوارم با دعای خیر طرفداران که انرژی مثبت شان را در فضای مجازی هم حس می کنیم، بتوانیم برنامه هایی که داریم را به سرعت پیش ببریم و اتفاقات مهمی را رقم بزنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 25 فروردین 1400 بروزرسانی: 25 فروردین 1400 گردآورنده: kishnet65.ir شناسه مطلب: 1546

به "سمیعی: مسائل پرسپولیس بزرگ اما قابل حل است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سمیعی: مسائل پرسپولیس بزرگ اما قابل حل است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید