جذب بازیکنان با کیفیت بسیار سخت است

به گزارش سفر به کیش، به گزارش خبرنگاران، یحیی گل محمدی عصر آدینه در کنفرانس خبری بعد از بازی گل گهر سیرجان - پرسپولیس تهران در ابتدای صحبتهایش بیان کرد: فکر می کنم برای ما بازی خیلی خوبی بود.

جذب بازیکنان با کیفیت بسیار سخت است

گل محمدی در رابطه با نیمه اول بازی بیان نمود: نیمه اول یک نیمه پایاپایی بود، حریف هم موقعیت هایی برای زدن گل داشت و ما توانستیم به گل برسیم، در مجموع بازی خیلی درگیرانه و سختی بود.

وی در مورد نیمه دوم نیز بیان داشت: نیمه دوم همه بچه ها خیلی خوب دفاع کردند، خیلی خوب از ضد حملات استفاده کردند، خیلی خوب توانستند کنترل و جریان بازی را در اختیار بگیرند، خوشبختانه خیلی خوب توانستیم از تمام موقعیت هایمان استفاده بکنیم و یک نتیجه خوب بگیریم.

وی ادامه داد: به طرفداران قهرمانی نیم فصل را تبریک می گویم، ان شاءالله بتوانیم این فرایند را ادامه بدهیم، در مجموع یک بازی خوبی از طرف تیم ما بود.

وی در مورد تیم گل گهر گفت: واقعاً گل گهر هم یک تیم خوب و منسجمی هست، علی خصوص در ایستگاهی ها خیلی خطرناک هستند، از نتیجه ای که به دست آوردیم خیلی مسرور هستیم، ان شاءالله که بتوانیم این فرایند را ادامه بدهیم.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ سوال خبرنگاری که پرسید آیا فکر نتیجه 5 بر صفر را می کردید بیان داشت: تصورش یک مقدار سخت بود، خودم شخصاً واقعاً فکر نمی کردم چنین نتیجه ای بگیریم، ما در نیم فصل اول موقعیت های خیلی زیادی را از دست می دادیم، ولی امروز از این موقعیت ها توانستیم خیلی خوب استفاده بکنیم. بازی های دیگر هم می توانستیم پر گل از زمین بیرون بیایم، ولی امروز خیلی خوب توانستیم از موقعیت هایمان استفاده بکنیم و نتیجه خوبی به دست بیاوریم.

سرمربی تیم قهرمان نیم فصل لیگ برتر در پاسخ دیگر خبرنگاری که پرسید مسئولان باشگاه پرسپولیس، برای جذب علیرضا ابراهیمی برای نیم فصل دوم درخواستی داده اند؟ گفت: خیلی از این اسامی که اعلام می گردد، حدس است و برخی ها ممکن است درست باشد، ولی چیزی که مهم است اینکه همه بازیکنانی که کیفیت خوب دارند؛ قرارداد دارند و جذب آنها خیلی سخت است.

وی ادامه داد: ما یک بازیکن تا حالا توانسته ایم بگیریم که آن هم مهدی ترابی بود، این بازیکن هم قراردادش را فسخ نموده بود که توانستیم جذبش بکنیم، بقیه بازیکنانی که مد نظرمان است، جذبشان خیلی خیلی مشکل خواهد بود، باید ببینیم در این چند روز به جامانده که قرار است نیم فصل دوم آغاز بگردد، چه اتفاقاتی می افتد. فکر نمی کنم الان اسم بردن از بازیکنان، زیاد درست باشد.

وی ادامه داد: لیست بزرگسالان پر است و باید یکی را خارج بنمایند؛ مسئله ای بابت لیست نداریم و فکر می کنم چند تا جا داریم و می توانیم، بازیکن بگیریم و هیچ مسئله ای بابت این نداریم.

گل محمدی در خاتمه بیان نمود: تشکر می کنم از مسئولان و برگزار نماینده مسابقات، واقعاً از همه فوتبالی ها بابت اینکه این شادی و نشاط را وارد جامعه کردند، تشکر می کنم، فکر می کنم. کار ارزشمند و بزرگی را انجام می دهند و ایثار می نمایند.

وی ادامه داد: به نظر من الان ورزشکاران و فوتبالیست ها برای جامعه واقعاً انگیزه ایجاد می نمایند، قشری هستند که برای اینکه مردم انگیزه ایجاد می نمایند که در خانه بنشینند و فوتبال تماشا بنمایند.

گل محمدی بیان نمود: از مردم هم می خواهم واقعاً رعایت بنمایند، نزدیک سال جدید هستیم امیدوارم که همه سلامت باشند و همه رعایت بنمایند، شرایط خیلی سختی هست و اگر می خواهیم به سلامت جامعه و خودمان یاری بکنیم باید مسائل بهداشتی را تا آنجایی که می توانیم رعایت بکنیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 24 فروردین 1400 بروزرسانی: 24 فروردین 1400 گردآورنده: kishnet65.ir شناسه مطلب: 1544

به "جذب بازیکنان با کیفیت بسیار سخت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جذب بازیکنان با کیفیت بسیار سخت است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید