(تصاویر) الهام علی اف و همسرش در جشنواره موسیقی قره باغ

به گزارش سفر به کیش، جشنواره موسیقی خاری بلبل (Kharybulbul) در شوشا پایتخت فرهنگی آذربایجان به مدت دو روز برگزار گردید.

(تصاویر) الهام علی اف و همسرش در جشنواره موسیقی قره باغ

جهت دریافت خدمات طراحی خانه ویلایی در زمین شیبدار با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

به گزارش خبرنگاران، الهام علی اف رئیس جمهور و جمعی از دست اندرکاران فرهنگ و هنر جمهوری آذربایجان در آیین گشایش این جشنواره بین المللی فرهنگی و هنری که در دشت جیدیر واقع در جنوب شوشا برگزار گردید شرکت کردند.

این جشنواره با اجرای گروه های موسیقی پس از 31 سال وقفه و به مدت دو روز در شوشا همراه بود.

الهام علی اف رئیس جمهور آذربایجان را در این جشنواره همسرش مهربان علیوا، دخترانش لیلا و آرزو همراهی کردند.

در بخشی از این مراسم ویدئویی از سخنان حیدر علی اف رئیس جمهور پیشین آذربایجان پخش شد که درباره مناطق اشغالی قره باغ صحبت می نماید. او گفت: من می خواهم به شوشا بروم، ما به آنجا می رویم، باور کنید خواهیم رفت. شوشا برای آذربایجان مردمک چشم است و باعث افتخار هر آذربایجانی است. شوشا نمادی از فرهنگ و تاریخ ماست. برای همه عزیز است. اما این تنها شوشا نیست، کوه های لاچین نیز بسیار عزیز هستند. ما هرگز نمی توانیم بدون لاچین زندگی کنیم. شهر های زیبایی مانند آغ دام، فضولی، جبرائیل، زنگیلان، قبادلی و چشمه های کلبجر. ما بدون آن ها نمی توانیم زندگی کنیم.

در ادامه این ویدئو سخنان الهام علی اف پخش شد که او نیز می گوید: من خوشحالم که به وصیت پدرم عمل کردم. ما شوشا را آزاد کردیم. این یک پیروزی عظیم است. روح شهدای ما و رهبر عظیم امروز خرسند است. شاد باشی آذربایجان! شوشای عزیز ما شما را احیا خواهیم کرد. شوشا مال ماست، قره باغ مال ماست. قره باغ آذربایجان است.

منبع: فرارو
انتشار: 31 خرداد 1400 بروزرسانی: 31 خرداد 1400 گردآورنده: kishnet65.ir شناسه مطلب: 1654

به "(تصاویر) الهام علی اف و همسرش در جشنواره موسیقی قره باغ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(تصاویر) الهام علی اف و همسرش در جشنواره موسیقی قره باغ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید