تراکتور - سایپا؛ آخرین سرمربیگری مسعود شجاعی

به گزارش سفر به کیش، در حالی که انتظار می رفت تراکتور با مسعود شجاعی و عباس چمنیان به راهی که شروع کرده ادامه بدهد، از تبریز خبر می رسد با شروع نیم فصل دوم سرمربی جدیدی بالای سر تی تی ها خواهد بود.

تراکتور - سایپا؛ آخرین سرمربیگری مسعود شجاعی

از پروفایل ما وبلاگ بخار دیدن نمایید.

وقتی علیرضا منصوریان از هدایت تراکتور کنار گذاشته شد، نام ساکت الهامی به عنوان سرمربی جدید تیم تبریزی شنیده می شد، اما مالک تراکتور تیم را به مسعود شجاعی سپرد. مسعود از همان روز اول هم مایل به این کار نبود، اما با اصرار مالک و مدیران تراکتور قبول کرد همزمان سرمربی و بازیکن این تیم باشد و ابتدا چند هفته ای بازی کردن برای تراکتور را کنار گذاشت و سپس با عباس چمنیان تقسیم وظایف کرد و خودش به میدان رفت. در ظاهر همه چیز خوب بود، اما شکست های اخیر تراکتور مقابل استقلال و پرسپولیس و ... کار را به جایی رساند که شجاعی دوباره از ادامه کار به عنوان سرمربی بازیکن منصرف شد.

گویا تراکتور می خواست باز هم با مسعود شجاعی ادامه بدهد، اما مسعود گفت بازی با سایپا آخرین دیداری است که مسئولیت فنی تیم را می پذیرد و با شروع نیم فصل دوم فقط بازیکن تیم خواهد بود.

از تبریز خبر می رسد تراکتور برای جایگزینی شجاعی دو گزینه مدنظر دارد؛ مهدی تارتار و حسین فرکی... گویا تارتار با وجود قراردادی که با باشگاه پیکان دارد، به تبریزی ها پیغام داده حاضر به همکاری با تراکتور است، اما تراکتوری ها اعلام کرده اند تا تحت قرارداد پیکان باشد، حاضر به مذاکره با او نیستند. حسین فکری، اما آزاد است و درست به همین دلیل در تبریز، خیلی ها او را از تارتار به نیمکت تراکتور نزدیک تر می دانند. حتی شایعه شده حسین فرکی بر سر جزییات هم با مدیران تراکتور به توافق رسیده است.

سایپا و تراکتور یکشنبه آینده در هفته پانزدهم لیگ برتر بیستم به مصاف هم می فرایند و با برگزاری این بازی بازی های نیم فصل اول دو تیم به پایان می رسد، اما تا قبل از تعطیلات نیم فصل، هر دو باید سه بازی دیگر انجام بدهند که گویا سه بازی بعدی تراکتور احتمالا با حضور سرمربی جدید خواهد بود.

طرفداری

منبع: فرارو
انتشار: 22 اسفند 1399 بروزرسانی: 22 اسفند 1399 گردآورنده: kishnet65.ir شناسه مطلب: 1478

به "تراکتور - سایپا؛ آخرین سرمربیگری مسعود شجاعی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تراکتور - سایپا؛ آخرین سرمربیگری مسعود شجاعی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید