ترامپ جمهوری خواستار را هم عاصی کرد

به گزارش سفر به کیش، فارس نوشت: گروهی از محافظه کاران جمهوری خواه قصد دارند با انتشار یک تبلیغ تلویزیونی از نحوه مدیریت رئیس جمهور آمریکا و همچنین اظهارات وی در زمینه روشهای مقابله با کرونا انتقاد نمایند.

ترامپ جمهوری خواستار را هم عاصی کرد

بعضی از محافظه کاران جمهوری خواه مخالف ترامپ قصد دارند پنج شنبه این هفته تبلیغی تلویزیونی را علیه اظهارات دونالد ترامپ در نشست خبری روز پنج شنبه 23 آوریل، در شبکه ملی آمریکا پخش نمایند. ترامپ در جریان این نشست خبری پیشنهاد داد که با در معرض قرار دادن بدن در برابر گرما و نور خورشید و تزریق مواد ضدعفونی نماینده می توان این بیماری را شفا داد.

به نوشته پایگاه نیوزویک، اگرچه ترامپ بعد از این صحبت ها، اعلام نمود که کاملاً شوخی نموده است اما، پیشنهاد او تولیدنمایندگان موادهای ضدعفونی را مجاب کرد که به مشتریان هشدارهای لازم را بدهند. همچنین بعد از پیشنهاد ترامپ، تماس های مردمی به مراکز کنترل مسمومیت در ایالت های مختلف آمریکا از جمله نیویورک و میشیگان در خصوص تزریق این مواد به بدن، افزایش یافت. مردم آمریکا در این تماس ها، پرسیده بودند آیا تزریق این مواد به بدن ایمن خواهد بود؟

سارا لانگوِل، سخنگوی جمهوری خواستار محافظه کار در بیانیه ای به پایگاه نیوزویک اعلام نمود که برای یک رئیس جمهور اظهار نظر در خصوص روش های درمان آزمایش نشده، در یک کنفرانس خبری جهانی خطرناک است. وی بهتر بود بر 50 هزار نفری که در آمریکا جان خود را از دست داده اند تمرکز می کرد و یک پاسخ هماهنگ با دولت فدرال را برای مقابله با ویروس کرونا ارائه می داد؛ پاسخی که شامل آزمایش تشخیص و تأمین تجهیزات بهداشتی برای کارکنان درمانی و بیمارستان ها باشد. آمریکا سزاوار رهبری بهتر است.

به نوشته نیوزویک، جمهوری خواستار محافظه کار مخالف ترامپ در سال گذشته، چندین تبلیغ تلویزیونی را پخش نموده اند و در خصوص نحوه رهبری ترامپ ابراز نگرانی نموده اند و از جمهوری خواستار کنگره نیز خواسته اند ترامپ را مسئول این اقدامات بدانند. آنها همچنین در تبلیغ قبلی خود به اظهارات اشتباه ترامپ در سیزدهم آوریل در خصوص اینکه او به تنهایی برای بازگشایی ایالت ها تصمیم خواهد گرفت، انتقاد کردند.

312 23310

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 8 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kishnet65.ir شناسه مطلب: 995

به "ترامپ جمهوری خواستار را هم عاصی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ جمهوری خواستار را هم عاصی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید