بهسازی خوابگاه های دانشگاه علوم پزشکی مشهد با 3 میلیارد تومان

به گزارش خبرنگاران به نقل از دانشگاه علوم پزشکی مشهد، امیررضا صالح مقدم با اعلام این خبر اضافه کرد: با توجه به قدمت و فرسودگی خوابگاه های دانشجویی و بر اساس مصوبه هیات رییسه دانشگاه، پروژه بهسازی خوابگاه های دانشجویی برای پیگیری مورد تصویب واقع شد.

بهسازی خوابگاه های دانشگاه علوم پزشکی مشهد با 3 میلیارد تومان

وی گفت: کوشش های مضاعفی صورت گرفت که روند بازسازی خوابگاه ها به نتیجه ای مطلوب و استاندارد برای اسکان دانشجویان برسد.

صالح مقدم با اشاره به اینکه در این طرح خوابگاه های قائم (عج)، بهارستان یک و دو و بوستان زیر پوشش قرار گرفتند خاطر نشان کرد: رنگ آمیزی، تعویض سستم فاضلاب، تعویض کف پوش ها، سم پاشی، بهسازی سیستم های سرمایشی و گرمایشی، تجهیز خوابگاه ها به وسایل مورد احتیاج از جمله اقداماتی است که اجرا شده است.

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با بیان اینکه اسکان دانشجویان از 24 شهریور شروع گردیده است، تاکید نمود: در کنار اسکان دانشجویان قدیمی دانشگاه، بخشی از خوابگاه بهارستان 2 ،3 و گلستان برای اقامت دانشجویان جدید دانشگاه اختصاص داده گردیده است که پس از مراحل نام نویسی اولیه اسکان داده می شوند.

صالح مقدم با اشاره به تعداد دانشجویانی که اسکان داده می شوند، گفت: برای تمام دانشجویان دختر و پسر متقاضی خوابگاه ورودی 97-98 آمادگی اسکان خوابگاهی را خواهیم داشت.

وی اضافه نمود: در بخش اسکان دانشجویی با مشکل خاصی روبرو نخواهیم بود. طبق سنوات گذشته به دانشجویان شهریه پرداز، رزیدنتی و مهمان و انتقالی هم که متقاضی خوابگاه باشند با رعایت مصوبات ستاد اسکان دانشجویی، خوابگاه ارائه می دهیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "بهسازی خوابگاه های دانشگاه علوم پزشکی مشهد با 3 میلیارد تومان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهسازی خوابگاه های دانشگاه علوم پزشکی مشهد با 3 میلیارد تومان"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید