برانکو-تیم ملی کنسل شد، برانکو-پرسپولیس در فیفا!

به گزارش سفر به کیش، نزدیکان برانکو می گویند ایوانکوویچ این شرایط پیشنهادی جدید را به منزله انتها مذاکره می داند و گفته حضورش در تیم ملی منتفی است. برانکو برای مطالباتش هم به فیفا مراجعه می کند و پیش بینی خودش این است که تا اسفند حکم بگیرد.

برانکو-تیم ملی کنسل شد، برانکو-پرسپولیس در فیفا!

استعفای ناگهانی مهدی تاج از ریاست فدراسیون فوتبال، مذاکره با برانکو برای قبول سرمربیگری تیم ملی را نیمه کاره گذاشت.

به گزارش خبر ورشی، در حالی که در تهران برآورد بر سر دلایل این استعفا ادامه دارد و عده ای می گویند بیماری رئیس فقط بهانه بود و او در جلسه سه جانبه اش با وزیر و نمایندگان مجلس بعد از شنیدن یکسری حرف ها به این جمع بندی رسید که بهتر است دیگر نباشد و از یک جا هایی هم به او توصیه شد رفتنش از ماندنش، بیشتر به نفع خودش است. خارج از مرز های ایران، برانکو مذاکره با ایران را تمام شده تلقی می کند.

از یک منبع آگاه شنیدیم با همکاری سفیر ایران در کرواسی همه چیز خیلی خوب پیش می رفت و برانکو امیدوار بود ابتدا مطالباتش را از پرسپولیس بگیرد و سپس با قرارداد تازه ای سرمربی تیم ملی شود، اما از تهران به او پیام دادند برای اینکه روی نیمکت تیم ملی بنشیند، ابتدا لازم است 500 هزار دلار از مطالبات خود به پرسپولیس تخفیف بدهد و سپس توقع یک و نیم میلیون دلاری اش از فدراسیون فوتبال را هم به 700 هزار تا یک میلیون یورو کاهش بدهد.

نزدیکان برانکو می گویند ایوانکوویچ این شرایط پیشنهادی جدید را به منزله پایان مذاکره می داند و گفته حضورش در تیم ملی منتفی است. برانکو برای مطالباتش هم به فیفا مراجعه می کند و پیش بینی خودش این است که تا اسفند حکم بگیرد.

منبع: عصر ایران
انتشار: 6 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kishnet65.ir شناسه مطلب: 689

به "برانکو-تیم ملی کنسل شد، برانکو-پرسپولیس در فیفا!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برانکو-تیم ملی کنسل شد، برانکو-پرسپولیس در فیفا!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید