بازیکنی که از دست استقلال پرید، استقلال اشتباه کرد یا تراکتور؟

به گزارش سفر به کیش، به گزارش خبرنگاران، سعید واسعی هافبک میانی تیم فوتبال پیکان در فصل گذشته از جمله اهداف نقل و انتقالاتی آبی پوشان بود که بعد از اتمام فصل با مدیران وقت این باشگاه مذاکرات مفصلی داشت و به توافق رسید. این بازیکن به مدیران آبی خاطرنشان کرد یک فصل دیگر با پیکان قرارداد دارد و نهایی شدن این توافق منوط به فسخ با پیکان است که این موضوع مورد موافقت استقلالی ها قرار گرفت.

بازیکنی که از دست استقلال پرید، استقلال اشتباه کرد یا تراکتور؟

بعد از تغییرات مدیریتی در استقلال، واسعی بارها به مدیران جدید این باشگاه پیغام فرستاد که منتظر اقدام آنهاست. وی حتی چندی پیش قراردادش را به صورت یک طرفه با پیکان فسخ کرد و بعد از آن هم گفت در انتظار اقدام استقلال است.

احمد مددی سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال در مورد واسعی طی اظهار نظری گفت: درباره واسعی باید بگویم، مدیران پیکان به من گفتند فسخ او مشکل دارد. تا من در مورد فسخ او مطمئن نشوم، با او وارد مذاکره نمی شوم. ما در گذشته با پیکان مذاکراتی داشتیم اما این اقدام با پیشنهادات سنگین چند باشگاه دیگر همراه شد. همه می دانند واسعی یک استقلالی دو آتشه است اما باید راهکارهای قانونی را طی کنیم. اگر پیکان با ما راه بیاید، به هواداران قول می دهیم که او را جذب کنیم.

بعد از تعلل باشگاه استقلال، تراکتوری ها در مورد واسعی دست به کار شده و این بازیکن را با عقد قراردادی رسمی به کار گرفتند تا پروژه استقلالی شدن واسعی حداقل برای این فصل متوقف شد.

باتوجه به انتقال سعید واسعی به تراکتور، این سئوال پیش می آید که آیا در مورد فسخ یک طرفه این بازیکن با پیکان مددی سرپرست مدیرعاملی استقلال مرتکب اشتباه شده بود و فسخ وی با باشگاه قبلی اش بدون اشکال بوده و وسواس وی منجر به پریدن این بازیکن از جمع آبی پوشان شده یا او درست فکر می کرده و این قرارداد ممکن است مشکلاتی داشته باشد و تراکتوری ها در عقد قرارداد با وی مرتکب اشتباه شده اند.

در آینده ای نه چندان دور پاسخ این سئوال معین می شود و آنگاه است که معین می شود استقلالی ها باید افسوس از دست رفتن این بازیکن را بخورند یا تراکتوری ها بابت جذب او پشیمان هستند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 7 آذر 1399 بروزرسانی: 7 آذر 1399 گردآورنده: kishnet65.ir شناسه مطلب: 1273

به "بازیکنی که از دست استقلال پرید، استقلال اشتباه کرد یا تراکتور؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیکنی که از دست استقلال پرید، استقلال اشتباه کرد یا تراکتور؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید