ایوانکا ترامپ: پدرم مثل چرچیل است

به گزارش سفر به کیش، ایوانکا ترامپ دختر و مشاور رئیس جمهور آمریکا در یک گردهمایی انتخاباتی، پدرش را با وینستون چرچیل نخست وزیر دوران جنگ جهانی دوم بریتانیا مقایسه کرد.

ایوانکا ترامپ: پدرم مثل چرچیل است

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، ایوانکا ترامپ درست چند روز قبل از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در گردهمایی انتخاباتی اوهایو، پدرش را با وینستون چرچیل مقایسه کرد.

به گزارش ایندیپندنت، دختر و مشاور ارشد دونالد ترامپ در گردهمایی انتخاباتی فضای باز در شهر کانفیلد درباره چند مورد از شباهت های رئیس جمهور به نخست وزیر انگلیس در زمان جنگ صحبت کرد.

ایوانکا با ذکر نقل قولی از وینستون چرچیل که گفته بود: این ملت بود که قلب شیر را داشت، و من فقط این شانس را داشتم که صدای غرش آن ها باشم، رو به جمعیت گفت که دونالد ترامپ هم مثل چرچیل صدای غرش ما مردم است.

وی همچنین پیش بینی کرد که پدرش در انتخابات روز سه شنبه برای دومین دوره چهار ساله در کاخ سفید خواهد ماند.

ایوانکا ترامپ به مردم گفت: سه روز دیگر، ما پیروز خواهیم شد و چهار سال دیگر را برای رئیس جمهور مردم، پدرم، دونالد جِی ترامپ، تضمین خواهیم کرد.

وی گفت که آمریکا اکنون بیش از هر زمان دیگری به یک مبارز برای چهار سال دیگر در کاخ سفید احتیاج دارد، همچنین افزود اکنون ما فرصتی داریم که برای او و برای آینده این کشور بجنگیم.

طبق نظرسنجی های ملی، ترامپ جمهوری خواه در روز های پایانی تبلیغات انتخاباتی ریاست جمهوری آمریکا از جو بایدن رقیب دموکرات خود عقب افتاده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 آذر 1399 بروزرسانی: 10 آذر 1399 گردآورنده: kishnet65.ir شناسه مطلب: 1279

به "ایوانکا ترامپ: پدرم مثل چرچیل است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایوانکا ترامپ: پدرم مثل چرچیل است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید