از پیراهن پرسپولیس برای داربی رونمایی شد، عکس

به گزارش سفر به کیش، سایت باشگاه پرسپولیس نوشت: در پی تعامل باشگاه پرسپولیس و کارگزار برند پرسپولیس و طی توافقی بانک گردشگری اسپانسر باشگاه پرسپولیس شد و قرار است کارت های هواداری نیز به وسیله این بانک عرضه گردد.

از پیراهن پرسپولیس برای داربی رونمایی شد، عکس

در پی مذاکرات و توافقات اجرا شده بانک گردشگری یکی از بانک های خصوصی کشور اسپانسر باشگاه پرسپولیس شد. مذاکرات از یکماه قبل شروع شد و سه روز قبل منجر به توافق نهایی شد و مدیرعامل باشگاه، معاونت اقتصادی و کارگزار برند پرسپولیس در جلساتی که از یکماه قبل شروع شد با این بانک به توافق رسیدند.

بر اساس اعلام انصاری فرد مدیر عامل باشگاه پرسپولیس طی این توافقات، نام و لوگوی بانک گردشگری به عنوان حامی جدید باشگاه روی پیراهن تیم به مدت دو فصل و نیم درج خواهد شد .

یکی از توافقات مهم طرفین عرضه کارت هواداری به وسیله بانک گردشگری است و جزییات و چگونگی ثبت نام طرفداران برای دریافت کارت هواداری پرسپولیس به وسیله باشگاه در توافق با این بانک بزودی اعلام خواهد شد.

طرفداران ضمن دریافت کارت هواداری می توانند از دیگر خدماتی که به وسیله همین کارت به آنها عرضه خواهد شد بهره مند شوند. انصاری فرد در این مراسم ضمن لزوم کوشش برای افزایش درآمدها تاکید نمود باید از برند پرسپولیس نهایت بهره را برد و اینگونه چالش های اقتصادی سنگین بوجود آمده که ناشی از افزایش بدهی ها، هزینه شدن درآمدهای این فصل و افزایش هزینه ها را یک به یک با اجرای طرح های اقتصادی حل و فصل کرد.

مراسم رونمایی از اسپانسر جدید از ساعت 15:30دقیقه در دفتر مرکزی بانک گردشگری و با حضور انصاری فرد مدیرعامل، یلوه معاونت اقتصادی، قدوسی مدیر روابط عمومی و مشاور مدیرعامل و خبیری معاون اجرایی باشگاه و حضور مدیران و هیات مدیره بانک گردشگری برگزار گردید.

در این مراسم ثابتی ریاست هیات مدیره بانک گردشگری درباره فعالیت های این بانک و توافق با پرسپولیس مطالبی را اعلام کرد و ابراز امیدواری کرد بانک گردشگری بتواند خدمات شایانی را به پر سپولیس و طرفداران آن ارایه کند.

یلوه معاون اقتصادی باشگاه نیز گفت: باشگاه پرسپولیس در سامانه هواداری 3030 که طرفداران می توانند با ارسال عدد 6 عضو آن شوند به وسیله کارگزار برند پرسپولیس و بخش اقتصادی باشگاه با همراه اول و ایرانسل و رایتل همکاری دارد. همچنین نام ایرانسل هم در بخشی از روی پیراهن درج خواهد شد و همکاری با این اپراتور ادامه دارد. پشت پیراهن نیز طبق توافقات اجرا شده نام و لوگوی قهوه بن بانو تا آخر فصل درج می گردد.

در این مراسم از طرح جدید آل اشپورت و پیراهن پرسپولیس برای دربی و لیگ قهرمانان آسیا نیز رونمایی شد. پیراهن پرسپولیس برای نیم فصل دوم نیز بعد از بازی با الدحیل طی مراسمی ویژه رونمایی می گردد.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 4 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kishnet65.ir شناسه مطلب: 756

به "از پیراهن پرسپولیس برای داربی رونمایی شد، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از پیراهن پرسپولیس برای داربی رونمایی شد، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید