ارتش لبنان: عناصر نفوذی در میان معترضان حضور دارند

به گزارش سفر به کیش به نقل از اسپوتنیک، درگیری های خشونت باری طی روز گذشته میان معترضان لبنانی و نیروهای امنیتی در شهر طرابلس به وقوع پیوست به طوری که این درگیری ها، شدیدترین درگیری ها از زمان شروع بحران گسترش ویروس کرونا در لبنان به شمار می رود.

ارتش لبنان: عناصر نفوذی در میان معترضان حضور دارند

گزارش های رسانه ای حاکی از آن است که معترضان لبنانی اقدام به آتش زدن ورودی های تعدادی از بانک های خصوصی در طرابلس کردند.

نیروهای ارتش نیز با شلیک گلوله های هوایی و گازهای اشک آور برای متفرق کردن معترضان وارد عمل شدند.

تعدادی از معترضان نیز یکی از خودروهای ارتش لبنان را در میدان عبدالحمید کرامی به آتش کشیدند. در جریان این درگیری ها تعدادی از معترضان و نیروهای امنیتی لبنان مجروح شدند.

ارتش لبنان نیز از معترضان در شهر طرابلس خواست میادین این شهر را خالی نمایند چرا که این نیروها با کسانی که امنیت کشور را به خطر بیندازند مسامحه نخواهند کرد.

ارتش لبنان هم چنین با صدور بیانیه ای اعلام نمود که در میان معترضان در طرابلس عناصر نفوذی نیز حضور دارند که اقدام به ایجاد ناآرامی و آشوب می نمایند.

تشدید درگیری ها و اعتراضات در لبنان بعد از آن صورت می گیرد که حسان دیاب نخست وزیر این کشور از اقدامات مشکوک ریاض سلامه رئیس بانک مرکزی این کشور و وجود پرونده های فساد اقتصادی اطلاع داد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kishnet65.ir شناسه مطلب: 988

به "ارتش لبنان: عناصر نفوذی در میان معترضان حضور دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارتش لبنان: عناصر نفوذی در میان معترضان حضور دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید