لوح ثبتی ۵ میراث ناملموس شهرستان کلات رونمایی می شود + شکست‌های مشابه تیم‌های آلکمار و هیرنوین – تور کیش

ارسال شده توسط

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: «لوح ثبتی ۵ اثر میراث فرهنگی ناملموس در کلات نادری رونمایی می شود
این مراسم ۱۴ اردیبهشت با حضور محمد محب خدایی معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در لایین نو برگزار می شود.

ابوالفضل مکرمی فر مدیرکل میراث فرهنگی این استان روز شنبه ۸ اردیبهشت با بیان این مطلب افزود: هم زمان با برگزاری سومین هفته فرهنگی کلات نادری مراسم رونمایی از احکام آثار ثبت شده در فهرست میراث فرهنگی ناملموس کشور برگزار می شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی تصریح کرد: جاجم بافی لایین، نوار بافی لایین، سوزن دوزی لایین، مهارت دوخت لباس کردی زنان لایین و بازی محلی شوودوق در فهرست میراث فرهنگی ناملموس کشور به ثبت رسیده و لوح ثبتی این آثار در مراسمی رونمایی انجام خواهد شد.

خراسان رضوی ۹۵ میراث فرهنگی ناملموس را در فهرست میراث فرهنگی ناملموس کشور به ثبت رسانده است.

« دنیای سفر » این نوشته را از « میراث آریا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: «لوح ثبتی ۵ اثر میراث فرهنگی ناملموس در کلات نادری رونمایی می شود.»

——————-

 خبرگزاری تسنیم: امروز (یکشنبه) تیم آلکمار میهمان آژاکس آمستردام بود و با شکست ۳ بر صفر مواجه شد. این گل‌ها در دقایق ۳۸، ۴۹ و ۸۷ وارد دروازه آلکمار شدند
در دیگر بازی همزمان هفته سی‌وسوم اردویژه تیم هیرنوین که رضا قوچان‌نژاد، مهاجم ایرانی را ۶۷ دقیقه در ترکیب اصلی خود داشت برابر تیم بردا شکست ۳ بر صفر را پذیرا شد. گل‌های تیم میزبان در دقایق ۶، ۱۲ و ۴۷ به ثمر رسیدند.

 خبرگزاری تسنیم: امروز (یکشنبه) تیم آلکمار میهمان آژاکس آمستردام بود و با شکست ۳ بر صفر مواجه شد. این گل‌ها در دقایق ۳۸، ۴۹ و ۸۷ وارد دروازه آلکمار شدند. علیرضا جهانبخش، ملی‌پوش ایرانی ۹۰ دقیقه در ترکیب آلکمار برابر آژاکس بازی کرد.

در جدول رده‌بندی اردویژه هلند تیم آلکمار با ۶۷ امتیاز سوم است و هیرنوین ۴۶ امتیازی رتبه چهارم را در اختیار دارد.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *